Projektowanie i aranżacje tarasów oraz balkonów

Eleganckie, pełne oryginalności i wyjątkowości aranżacje tarasów i balkonów to jedna ze specjalności firmy Ogrody Niwa z Zalesia Górnego koło Warszawy.

Nasze projekty uwzględniają nie tylko najnowsze trendy z dziedziny architektury krajobrazu, ale także zasady ergonomii oraz sugestie Klientów. Pragniemy, by nasze realizacje pozwalały Państwu cieszyć się przestrzenią kameralną, dającą pełne poczucie prywatności, pozwalającą się odprężyć i zapomnieć o codzienności. Dlatego angażując się w projektowanie tarasów, dużą uwagę przywiązujemy do indywidualnych potrzeb.

Posiadamy wiedzę i doświadczenie z zakresu aranżacji tarasów przydomowych w stylu japońskim, klasycznym, naturalnym, nowoczesnym oraz wielu innych. Dlatego też jesteśmy całkowicie przekonani, że uda nam się sprostać Państwa oczekiwaniom oraz przygotować i zrealizować taki projekt, który swoją estetyczną oryginalnością zachwyci i wkomponuje się w Państwa gust.

Zachęcamy do zapoznania się z naszymi dotychczasowymi realizacjami. Wykonane przez nas realizacje wyróżniają się znakomitymi walorami estetycznymi oraz ogromną dbałością o detale.

Taras na Ochocie

Taras na Woli

Taras w Wilanowie

wizualizacja tarasu w stylu włoskim

Balkon na Żoliborzu