Firmy współpracujące

Ogrodosfera

Ogrodosfera to sklep internetowy, który zajmuje się dystrybucją sprzętu ogrodowego. Posiadamy ponad pięcioletnie doświadczenie w sprzedaży produktów, dzięki którym ogrody naszych klientów nabierają estetyki i stają się bardziej funkcjonalne. W naszej ofercie znajdują się elementy architektury ogrodowej, takie jak altany, domki narzędziowe, wiaty i garaże, płoty z drewna, a także domki letniskowe czy siatki i panele oraz zadaszenia tarasów. W naszej ofercie znajduje się też szeroka gama produktów dla dzieci, a także produkty sprzyjające relaksowi w ogrodzie: leżaki, hamaki, wygodne meble ogrodowe, ławki, parasole i zestawy obiadowe. Dodatkowo, każdy ogrodnik znajdzie u nas narzędzia ogrodowe potrzebne do uprawy roślin oraz szklarnie i tunele. Zapraszamy do poznania naszej oferty.


Firma istnieje na rynku od 2007 roku. Przez cały okres swojej działalności dokonaliśmy wielu przeprowadzek mienia dla osób prywatnych oraz małych i dużych firm. Naszym klientom oferujemy usługi zarówno na terenie Polski, jak i całej Unii Europejskiej. Zajmujemy się świadczeniem usług przeprowadzkowych w systemie „od drzwi do drzwi” na całym obszarze naszej działalności. Dzięki własnym środkom transportu i wysoko wykwalifikowanej kadrze pracowników gwarantujemy pełną kontrolę na każdym etapie przeprowadzki. Nasze doświadczenie i cechujący nas profesjonalizm gwarantują bezpieczeństwo i najwyższą jakość usług.

Przeprowadzka mieszkania, domu, biura na terenie całej Europy. Kompleksowe pakowanie mienia, zabezpieczenia dokumentów, zabezpieczenia sprzętu RTV i AGD. Zabezpieczenia obrazów, kwiatów, porcelany.  Przechowalnia rzeczy na czas remontu z transportem.

Zapraszamy do współpracy

www.przeprowadzamsie.pl
www.twojaprzechowalnia.pl